O KLUBU

ljubitelji sporta

O streličarskom klubu Zlatiborac

Streličarski Klub Zlatiborac osnovan je 2017. godine sa ciljem afirmacije i promocije streličarstva kao olimpijske veštine na Zlatioboru, najlepšoj i najatraktivnijoj planini u Srbiji.

Danas brojimo 20 članova, koji se razvrstavaju u tri kategorije: rekreativnu, pripremnu i takmičarsku.

Streličarski Klub Zlatiborac na putu postizanja svog cilja trudi se okupiti što veći broj zainteresovanih, pre svega dece i omladine, oko ideje streličarstva kao jedne od najstarijih veština poznatih čoveku. Nudimo Vam prilagodjenu salu za vežbanje, stručni nadzor kao i svu neophodnu streličarsku opremu i sportkse rekvizite potrebne za početak bavljenja ovim sportom. Vaše je da donesete dobru volju.

Svu potrebnu edukaciju, obuku i usavršavanje na polju streličarstva Streličarski Klub Zlatiborac sporovodi po metodama Svetske Streličarske Organizacije -FITA (na francuskom “Fédération Internationale de Tir a l’Arc”) uz nadzor stručnih lica.

brojke o nama

Brojevi govore sami za sebe

Obučenih članova
Godine rada